fb yb in

19.03.08 dq dortmund 3m

SIGNAL IDUNA CUP 2019 / Westfalenhalle w Dortmundzie miał być pierwszym poważnym sprawdzianem dla ośmioletniej DARING QUEEN (Cassini I - Quidam de Revel) i Toniego Hassmana.

Czy się dostatecznie poznali? Czy pasują do siebie? Czy już się zgrali? Czy jest "chemia" między nimi? Stworzą dobrany team? Dużo pytań kotłowało się w naszych głowach.

Pierwszy przejazd w ramach Youngster Tour odbył się w piątek ... i był "zerowy". Zostali skalsyfikowani na 10tym miejscu i dostali przepustkę do sobotniego finału, do którego zakwalifikowano tylko 20 par.

W finale Youngster Tour podstawowy parkur był bardzo wymagający: ciasne linie, trudne optycznie przeszkody, wyśrubowana norma czasu. Żaden z zakwalifikowanych 7-mio latków nie pokonał go na czysto!

Gdy przyszedł czas na DARING QUEEN mocno zaciskaliśmy kciuki... i udało się! Zerowy przejazd w normie czasu! Jesteśmy w czteroosobowej rozgrywce!

Para Daring i Toni startowali jako drudzy. Postawili wszystko na jedną kartę - uzyskali NEJLEPSZY czas, lecz niestety przypłacili to jedną zrzutką na drugim członie kombinacji. Ale i tak jesteśmy na wysokim TRZECIM miejscu.

Pierwsze koty za płoty! Mamy nadzieję, że to dobry progronstyk na przyszłość, na dobre przejazdy w kolejnych zawodach :).

Poniżej wideo z podstawowego przejazdu:

19.03.08 dq dortmund 3m

Hodowla Koni Holsztyńskich Kosicki - Róża
Ryszard Kosicki, Roma Kosicka-Kaźmierczak
Róża 39
64-300 Nowy Tomyśl

Tel. kom. 0048 609 443 596 Ryszard (polski)
Tel. kom. 0048 603 974 976 Roma (polski / niemiecki / angielski)

fb yb in