Norris (Numero Uno - Cormint - Quinar), stamm 18B1

Ogierek ur. 2016, półbrat klaczki Golden Rose

 

Maść: gniada, hol.,
Płeć: ogierek,
ur. 2016,
wzrost ... cm

 

Norris po Numero Uno z Carette / Cormint

Ojciec ogierka Norris - znany miłośnikom hodowli koni sportowych na całym świecie Numero Uno (Libero H - Lord Calando) jest uznany we wszystkich czołowych księgach stadnych takich jak KWPN, Bavar, Hann, Holst, SWB, ISH, SF, SI, OS. Numero Uno  jest dziś jednym z najlepszych reproduktorów na świecie. Numero Uno, ojciec sześciu uznanych ogierów KWPN dał wielu zwycięzców międzynarodowych zawodów skokowych, prób dzielności oraz kwalifikacji ogierów. Obecnie Numero Uno jest na 9 miejscu w rankingu reproduktorów koni skoczków (www.wbfsh.org).

Matka CARETTE to klacz odznaczona premią państwową (Staatsprämienstute) po Cormint - Quinar - Lantaan, stamm 18b1. Matka matki to pełna siostra ogiera Quality. Matka matki dała uznanego ogiera Legendär jak i uznanego, chodzącego z sukcesami S-klasę ogiera Quality, jak i 2 innych potomków chodzących w sporcie.

Z Stammu 18b1 pochodzą m.in. takieg konie jak: uznane ogiery: Quantum, Lagos i Ronald, jak i konie odnoszace sukcesy na międzynarodowych parkurach: Queen Liesa, Catwalk i Askaban.

Galeria:

 

 

 

 

Dokładne pochodzenie

 

NORRIS  Numero Uno  Libero H  Landgraf I
 Oktave
Jolanda  Lord Calando
 B-Beinschnitt
Carette Cormint Calido I
Ilona XV
Rea Quinar
Cordelia