HOLLY ROSE (Kannan - Clinton - Calato), Stamm 1947

Klaczka, urodzona 2015, źrebna na 2019 og. Stakkato Gold

Maść: gniada, hol.,
Płeć: klacz,
ur. 2015,
wzrost ... cm

 

 

 

Holly Rose po Kannan z Zarin / Clinton.

Holly Rose to przedstawicielka holsztyńskiej rodziny 1947.

Jej matką jest kl. Zarin (Clinton - Calato). Druga matka Zarin to pełna siostra uznanego w Holsztynie doskonałego skoczka, og. Cambridge, ojca og. Catoki - równie dobrego konia skokowego i wziętego reproduktora. Klacz Zarin jest blisko spokrewniona z holsztyńskimi ogierami Clintord I oraz Clintord II.
Prócz wyżej wynienionych ogierów ze Stammu 1947 pochodzą jeszcze Cambridge, Consens, Claqueur (do niedawna własność Melloni Horses, wcześniej VDL Stud), Cordani (pokrewieństwo z kl. Zarin, przez wspólną trzecią matkę), Exkurs, Mighty Magic (zaawansowany w krew Mistrz Świata 7-latków w WKKW, sprzedany do Haras du Feuillard / Francja), Quant, Quick Dancer I, Quick Dancer II.
 
Ojciec, holenderski Kannan, w rankingu WBFSH za rok 2014, zajmuje pozycję lidera wśród reproduktorów skokowych. Wizytówką wśród jego licznego i utytułowanego potomstwa jest wał. Nino des Buissonets SF, zdobywca złotego indywidualnego medalu na IO w Londynie w 2012 r.
Obecnie w międzynarodowym sporcie startuje około 200 potomków tego ogiera, jak np. Bridget, która w 2011 zdobyła brąz na Igrzyskach Panamerykańskich, czy Kismet dosiadany przez Meredith Michaels-Beerbaum. W samych tylko Niemczech na poziomie S-klasy chodzi 73 potomków.
 
Galeria
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dokładne pochodzenie
 
Holly Rose Kannan Voltaire Furioso II
Gogo Moeve
Cemeta Nimmerdor
Wozieta
Zarin Clinton Corrado I
Urte
Coralie Calato
Fanny