GALLA ROSE (Q-Verdi - Cassini I - Quidam de Revel), Stamm 730B

Klaczka, urodzona 2014

 

Maść: gniada, hol.,
Płeć: klaczka,
ur. 2014,
wzrost ... cm

 

 

 

Jej ojciec Q-Verdi to produkt hodowlany najlepszych reproduktorów: Quidam de Revel x Landgraf I x Calypso I. Verdi pochodzi z bardzo znanego stammu holsztyńskiego 474-a, z którego wywodzą się m.in. takie ogiery jak Calato, Colombo, Carlino, Loxgraf Go, Montreal, Aldato, Nimrod, Cavalier i Cicero. Jego matka Clarissa to pełna siostra holsztyńskiego ogiera Calato! Sam Verdi startuje bardzo udanie na najtrudnieszych światowych parkurach. Pod swym holenderskim jeźdźcem - Maikel van der Vleuten odniósł już wiele bardzo znaczących sukcesów, jak choćby 3. miejsce w GP Geesteren, 4. miejsce GP Verony, 5. miejsce w  GP Lummen, 5. miejsce w GP Eindhooven.

Źrebaki po nim są duże, o długich liniach, charyzmatyczne. Wydatnie kłusują i galopują. Najdroższe z nich sprzedano na aukcji Talented Expo Auktion za kwotę 135.000 EUR i 120.000 EUR. Już z pierwszego roku stanowienia dwóch jego potomków zostało finalistami MS w Lanaken!

Rok 2013 i 2014 to pasmo sukcesów dla Verdiego i jego potomstwa: 8. miejsce w finale Global Champions Tour w Doha,  2. miejsce podczas Pucharu Narodów w Rzymie, 1 miejsce podczas Global Champions Tour w Madrycie podczas spektakularnej rozgrywki. W tym samym czasie Wout-Jan van der Schans i Caapverdi (Verdi x Haarlem) wygrali trzeci raz w San Giovanni Marignano we Włoszech, a w Celje finał koni 7-letnich wygrał Carandache (Verdi x Quito de Baussy) pod Olgą Chechiną.

Matka - klacz Bella Rose reprezentuje jeden z najlepszych Stammów holsztyńskich - 730B. Z linie tej pochodzą choćby: Le Grand I, II, III (pełni bracia prababki), Cefalo, Carvallo, Caletto I, II i III, Cancon, Coronado I i II, Carpaccio.

Jest ona córką ogiera Cassini I (Capitol I - Caletto II), którego potomstwo jest bardzo cenione zarówno w Holsztynie, jak i na świecie. Matka to klacz Pretty Queen (Quidam de Revel - Lord), bardzo ceniona w naszej hodowli.

Sama Bella Rose wygrała Czempionat Źrebaków w Wustermarku w roku 2009.

 

Galeria:

 

 

 

Dokładne pochodzenie:

 

Galla Rose

Q-Verdi

Quidam de Revel

Jalisco B

Dirka

Clarissa

Landgraf I

Rainessance

Bella Rose

Cassini I

Capitol I

Wisma

Pretty Queen

Quidam de Revel

Doreen IX