DARING QUEEN (Cassini I - Quidam de Revel - Lord) stamm 730B

Klacz urodzona 2011

Maść: siwa,
Płeć: klacz
ur. 2011,
wzrost: 167 cm

DARING QUEEN to pełna siostra klaczy BELLA ROSE. Jej ojciec to jeden ze sztampowych ogierów holsztyńskich Cassini I (Capitol I - Caletto II), którego potomstwo jest bardzo cenione zarówno w Holsztynie, jak i na świecie. Matka to klacz Pretty Queen (Quidam de Revel - Lord), bardzo ceniona w naszej hodowli.

Z tego znakomitego stammu 730B pochodzą m.in. takie ogiery jak: Le Grand I, II, III (pełni bracia babki), Cefalo, Carvallo, Caletto I, II i III, Cancon, Coronado I i II, Carpaccio.

Galeria

W sezonie 2018 klacz DARING QUEEN startuje pod Michałem Tyszką w konkursach do 145 cm włącznie. Dwa najważniejsze starty sezonu to Baltica Summer Tour / CSI 2* Gold Tour. Już pierwszy dzień startów przyniósł dobre wiadomości -> zerowy przebieg w konkursie 135 cm. Ale najważniejsze było 5 miejsce w międzynarodowej obsadzie w konkrusie finałowym GOLD TOUR - również po bezbłędnym przejeździe. .

 

 

 

 

 

Drugim co do ważności startem na otwarty sezon 2018 był X Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni w Olszy.

Wciągu trzech dni popełniła tylko 1 błąd w konkursie finałowym podczas walki o dobry czas. Uplasowała się na 5tym miejscu.

 

 

 

 

 

 

Dokładne pochodzenie
 

DARING QUEEN Cassini I Capitol I Capitano
Folia
Wisma Caletto II
Prisma
Pretty Queen Quidam de Revel Jalisco B
Dirka
Doreen IX Lord
Oregon