Aktualności

2019-06-30 DARING QUEEN w St. Tropez

Prestiż, renoma i wysoki poziom ... tym charakteryzują się zawody w francuskim St. Tropez. Wielkim zaszczytem było dla nas uczestnictwo w tych właśnie zawodach. Pierwszy dzień startów przyniósł nam bezbłędny przejazd i 5te miejsce na 53 międzynarodowe pary startujące. Wielka radość :) Kolejne dwa dni ... pechowo po jednej zrzutce na stacjonacie. Ale klacz skakała świetnie i zdobywa doświadczenie.wiecej

2019-06-30 GOLDEN ROSE i upały w Poczerninie

Czerwiec w tym roku był bardzo gorący. Szczególne upały panowały w ostatni weekend i w tych warunkach przyszło startować siwej GOLDEN ROSE pod Michałem Tyszko w Poczerninie (29-30.06.2019). Był to bezwzględnie najcięższy warunek tych zmagać. Nie było łatwo już w sobotę, ale w niedzielę GOLDEN dała z siebie wszystko i zajęła 3cie miejsce w klasie P!!!    wiecej

2019-05-19 Warnik: GOLDEN ROSE trzy dni złota

Pierwsze zawody w klubie Verso la Nutura / Warnik (17-19.05.2019) wspominamy z wielką radością. 5-letnia GOLDEN ROSE potwierdziła swoją klasę i wysoką formę. Wygrała wszystkie trzy konkursy dla koni 5-letnikch (konkursy na styl, kwalifikacje do MPMK) nie robiąc żadnego błędu. Tym samym bezapelacyjnie zwyciężyła w klasyfikacji końcowej. GOLDEN lubi gold :)  wiecej

2019-05-12 DARING QUEEN bezbłędna w CSI2* Opglabbeek / BEL

CSI 2* Opglabbeek/BEL możemy uznać za bardzo udane :) Trzy dni startów DARING QUEEN pod Tonim Hassmannem w konkursach 140 cm i czyste konto. Daring pokazała swoją powtarzalność - codziennie kończyła zawody na 4tym miejscu.      wiecej

2019-05-04 GOLDEN ROSE po raz drugi nr 1

Dzień drugi ZO2* PLJ/ CSN/ZR XXX Memoriału im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich zakończył się również zwycięstwem naszej 5-letniej siwej kobyłki. GOLDEN ROSE (Mylord Carthago - Cormint) pod Michałem Tyszko wygrała kwalifikację do MPMK - tym razem z notą 8,8.wiecej

2019-05-04 E-COFERTINA na pudle w Bogusławicach :)

Podczas ZO2* PLJ/ CSN/ZR XXX Memoriału im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich bardzo dobrze sprawuje się również druga nasza klacz - E-COFERTINA (Lordanos - Baldini). W piątkowym konkursie Małej Rundy, w którym startowało prawie 100 koni zajęła wysokie 7 miejsce :). Kolejnego dnia w konkursie tej samej trudności była juz 3cia :). E-COFERTINA:  wiecej

2019-05-03 GOLDEN ROSE wygrywa kwalifikacje do MPMK

Podczas ZO2* PLJ/ CSN/ZR XXX Memoriału im. Barbary i Andrzeja Osadzińskich w pierwszym konkursie kwalifikacyjnym (03.05.2019) do MPMK koni 5-letnich z oceną stylu zwyciężyła nasz siwa GOLDEN ROSE (Mylord Carthago - Cormint) dosiadana przez Michała Tyszkę.  GOLDEN ROSE za swój przejazd uzyskała bardzo wysoką notę 8,9. Jest to bardzo dobry prognostyk na przyszłość :)    wiecej

2019-04-15 E-Cofertina zwycięża w Finale Małej Rundy / Strzegom 14.04.2019

Przez całe zawody ryzykowaliśmy... szybkie przepiegi kończyły się jedną zrzutką.. Ale udało się! W Finale Małej Rundy zwycięstwo i pokonanie 59 jeźdźców :) Zwycięstow dla 7-letniej E-Cofertiny i Michała Tyszko !wiecej