7-letnia DARING QUEEN trzecia w GP Leszna

Zakończenie startów naszych koni w tym sezonie nastąpiło Lesznie, podczas ogólnopolskich HZO-B1* 7-9.12.2018. Zawody te będziemy wspominać z uśmiechem na ustach :). Wszystkie 3 konie dają nam powody do dumy. Potwierdzają, że obrany przez nas kierunek hodowlany jest właściwy!

4-letnia GOLDEN ROSE (Mylord Carthago - Cormint) miała bezbłędne przejazdy w piątek i sobotę, a w niedzielę - w finale, popełniła tylko 1 błąd.

Dla 6-letniej E-COFERTINY (Lordanos - Baldini I) był to pierwszy sezon startów i od poziomu "zero" została doprowadzona do wysokości 120 cm. W Lesznie widać już stabilizacje formy w konkursach P i N. Klaczy zdarzają się jeszcze zrzutki, ale ma coraz więcej "czystych" przejazdów.

 

 

Największy sukces odniosła jednak DARING QUEEN (Cassini I - Quidam de Revel). Ta 7-letnia klacz wystartowała w konkursie Grand Prix, jako najmłodsza jego uczestkniczka. Parkur podstawowy został pokonany bezbłędnie, co dało jej prawo startu w rozgrywce. Do rozgrywki zakwalifikowało się 12 koni - wszystkie starsze, wszystkie bardziej doświadczone. Emocje w nas rosły w tempie zawrotnym :-). Kolejny świetny i bezbłędny przejazd i ... ostatecznie jesteśmy na podium, na 3cim miejscu!

 

Przejazd podstawowy:

 

Rozgrywka:

 

 

Wszystkie nasze konie w sezonie 2018 były jeżdżone przez Michała Tyszko. Michałowi, jak i całemu teamowi "Tyszko Horses" składamy serdeczne podziękowania za pracę włożoną w nasze konie, za profesjonalną opiekę i serce :).